راهنمای بارانی مردانه

هیچ چیز بهتر از یک بارانی مردانه نمی تواند سبب در امان ماندن شما آقایان شیک پوش و خوش استایل در فصول بارشی کشورمان شود. البته امروزه از بارانی‌ها تنها برای این منظور استفاده نمی کنند و آن‌ها با توجه به جنس و مواد استفاده شده در ساختار خود همچون یک پوشش گرم زمستانی برایتان کاربرد خواهند داشت.

نکات مهم هنگام انتخاب و خرید بارانی مردانه

سایز مناسب از فاکتورهای مهم بارانی محسوب می‌گردد

اولین نکته در خصوص خرید بارانی مردانه توجه به انتخاب یک سایز مناسب از این مدل پوشاک مردانه برای شما آقایان شیک‌پوش و خوش‌سلیقه می باشد. در این خصوص باید هم به اندازه مناسب آستین‌های بارانی با اندازه دست هایتان و هم به بلندی آن توجه لازم را داشته باشید.

.

آستین‌های بارانی

معمولا آستین‌های یک بارانی به سبب وجود لباس‌های گرم زیرین آن باید از پهنای بیشتری به نسبت دیگر البسه زمستانی برخوردار باشد، پس به این مورد هم گوشه چشمی داشته باشید.

.

به جنسی که بارانی مردانه از آن تهیه می‌شود دقت نمایید

نکته دوم برای انتخاب بارانی مردانه توجه به جنس پارچه آن است. در این خصوص اغلب افراد عاشق خرید بارانی‌های نخی هستند. البته ناگفته نماند که تولید کنندگان برای دوخت یک بارانی از متریال دیگری همچون: پلی استر، چرم و حتی ابریشم نیز استفاده می کنند.

به خاطر داشته باشید، بارانی لباسی است که با عبور قطره‌های باران از روی خود مانع از خیس شدن لباس‌های زیرین و هم‌چنین نفوذ سرما به داخل بدنتان می گردد، پس حتما در هنگام خریدتان به جنس آن توجه لازم را داشته باشید.

.

از توجه به کیفیت دوخت لباس زمستانی خود غافل نباشید

از دیگر نکات حساس در انتخاب و خرید یک بارانی مردانه توجه به کیفیت دوخت آن می‌باشد. ما مینینیمی‌ها توصیه می کنیم حتماً در هنگام تحویل و یا پرو لباس درزها و محل دوخت و اتصال قسمت‌های مختلف بارانی را بررسی و کنترل کنید که از کیفیت بالای دوخت در این نواحی اطمینان حاصل نمایید.

یادتان باشد قرار است شما در فصول سرد و دارای رطوبت بالا از بارانی خود استفاده کنید که به همین منظور است که کیفیت دوخت لباس بایستی برایتان حائز اهمیت باشد.

.

به نحوه بسته شدن بارانی انتخابی خود اهمیت

برخی از بارانی‌های مردانه به‌صورت دکمه‌ای و بعضی دیگر به وسیله زیپ بسته می شوند. انتخاب یکی از این دو بستگی به سلیقه، علاق و نظر خودتان دارد.

در واقع باید ببینید که در استفاده از کدام یک از بارانی‌های دکمه‌ای و یا زیپی راحت تر هستید؛ سپس اقدام به خرید آن برای خود کنید.

.

انتخاب رنگ و طرح بارانی مردانه

انتخاب در این زمینه ها همچون دیگر پوشاک مردانه فقط و فقط بسته به سلیقه و نظر خودتان خواهد داشت. با این حال اما یادتان باشد که بد نیست در این خصوص با در نظر گرفتن رنگ غالب لباس‌های خود اقدام نمایید.

در خصوص طرح رویی لباس نیز خیالتان راحت باشد؛ زیرا ۹۹٪ بارانی‌های موجود در بازار از سبک و سیاقی ساده برخوردارند و به همین خاطر هم است که اغلب افراد علاقه‌مند به تیپ کلاسیک، به سراغ استفاده از این مدل لباس‌های گرم مردانه می‌روند.

.

علاقه کاربر به جیب و کلاه داشتن یا نداشتن لباس

در اینکه هر بارانی چه از نوع زنانه باشد و چه قابل استفاده برای آقایان تولید شده باشد، هیچ شک و تردیدی وجود ندارد؛ با این حال اما اینکه لباس مورد نظر شما از چند جیب خارجی و چه تعداد جیب داخلی برخوردار باشد، موضوعی است که خودتان باید در خصوص آن تصمیم گیری نمایید.

هم‌چنین در خصوص وجود کلاه بر روی بارانی‌ها نیز باید بدانید که برخی از آن‌ها دارای کلاه و تعدادی دیگر بدون کلاه تولید می شوند، اگر از دسته کسانی هستید که به گرم نگه داشتن سر و گردن خود اهمیت می دهید، بهتر است به سراغ مدل های دارای کلاه بروید.

.

فاکتورهای موثر در قیمت گذاری بارانی مردانه

قیمت بارانی مردانه با در نظر گرفتن تمامی نکات فوق به انضمام برندی که این نوع از پوشاک مخصوص آقایان را تولید می‌کند، تعیین می شود. با این حال اما یادتان باشد که معمولا بارانی‌های چرمی از قیمت به مراتب بیشتری به نسبت دیگر مدل بارانی‌ها برخوردار می‌باشند.

.
منبع:  https://mininim.ir

- مطالب مرتبط -

«پوشاک و اکسسوری مردانه»

البسه و اکسسوری

مشاهده مطالب ←

آرایش و زیبایی

مشاهده مطالب ←

لوازم خانگی و دکوری

مشاهده مطالب ←

بهداشت و سلامت

مشاهده مطالب ←

گل و گیاهان

مشاهده مطالب ←

موادغذایی و خوراکی

مشاهده مطالب ←

مسافرت و کمپینگ

مشاهده مطالب ←

نظافت و شستشو

مشاهده مطالب ←

ماشین و موتورسیکلت

مشاهده مطالب ←

لوازم دیجیتال

مشاهده مطالب ←

ساز و موسیقی

مشاهده مطالب ←

کودک و نوزاد

مشاهده مطالب ←

لوازم اداری

مشاهده مطالب ←

تحصیل و تحریر

مشاهده مطالب ←

منابع

مشاهده مطالب ←

قوانین

مشاهده مطالب ←

error: Alert: Content is protected !!