راهنمای کنسول بازی دست دوم

یک کنسول بازی، به همراه چند بازی سرگرم‌کننده و یک مبل راحتی، گذراندن اوقات فراغت را برای شما بسیار هیجان‌انگیز می‌کند. اگرچه که این روزها قیمت کنسول‌های بازی نو بسیار بالاست، ولی می‌توان در سایت دیوار به راحتی یک کنسول کارکرده و سالم پیدا کرد. برای این کار کافی است به سایت دیوار مراجعه کرده و در بخش لوازم‌الکترونیکی، روی آیکون کنسول‌های بازی کلیک کنید تا با دنیای متنوعی از کنسول‌های بازی، لوازم جانبی و بازی‌ها رو‌به‌رو شوید.  البته توجه داشته باشید که در هنگام خرید کنسول بازی کارکرده تنها توجه به مدل و برند کنسول کافی نیست و باید اطلاعات جامعی داشته باشید تا با استفاده از آن کنسول مورد نظر خود را انتخاب کنید. به همین دلیل در در این مطلب نکات مهم برای انتخاب و خرید کنسول‌های بازی را با شما در میان می‌گذاریم.

.

به جعبه کنسول بازی توجه کنید

در بازار متنوع کنسول‌های بازی، بعد از انتخاب مدل و برند مورد نظرتان، اولین چیزی که باید بررسی کنید جعبه کنسول بازی است، دقت داشته‌ باشید که ظاهر جعبه تمیز و سالم باشد و اثری از پارگی و ضرب‌خوردگی در آن دیده نشود.

.

سریال جعبه کنسول را با سریال دستگاه مقایسه کنید

بعد از بررسی ظاهر جعبه، وقت آن رسیده ‌است تا سریال جعبه کنسول را با دستگاه کنسول مقایسه کنید و از یکسان بودن آن‌ها مطمئن شوید. حتماً قبل از خرید با یک سرچ اینترنتی ساده از لوازم جانبی مدل و برندی کنسولی که قصد خرید آن را دارید مطلع شوید تا در هنگام خرید آن‌ها را از فروشنده بخواهید.

.

از بررسی ظاهر دستگاه و دسته‌ها غافل نشوید

حالا وقت آن رسیده است تا ظاهر دستگاه، دسته‌ها و سایر لوازم جانبی کنسول را بررسی کنید تا خط‌ و خش و پارگی نداشته ‌باشد، نبود آن نشان می‌دهد صاحب قبلی دستگاه به خوبی از آن مراقبت نکرده‌ است.

.

قبل از خرید با دستگاه بازی کنید

بعد از بررسی ظاهر جعبه، بدنه دستگاه و دسته‌ها نوبت آن رسیده است که از فروشنده بخواهید دستگاه را برای شما روشن کند تا چند دقیقه‌ای با آن بازی کنید. در هنگام بازی، به راحتی می‌توان از سلامت دسته بازی و کنسول آگاه شد. حتماً دقت داشته‌باشید تا دستگاه خیلی زود در هنگام بازی داغ نشود و صدا ندهد.

.

حتما به اینترنت وصل شوید

اگر در حین بازی یا در هنگام خرید کنسول، فروشنده از شما خواست تا با دستگاه به اینترنت وصل نشوید این خواسته نشان می‌دهد که این کنسول یوزرنیم و پسورد شخص دیگری را دزدیده است و در نتیجه هرگاه شما با این کنسول به اینترنت وصل شوید کپی‌خور دستگاه از بین می‌رود، حتی ممکن است دستگاهتان بَن شود. در این حالت به خصوص در مورد کنسول‌های پلی‌استیشن، دستگاه مسدود می‌شود و ممکن است دیگر قابل استفاده نباشد. پس حتماً به این نکته مهم توجه‌‌ داشته باشید و قبل از خرید از فروشنده بخواهید تا با دستگاه به اینترنت وصل شود.

.

در خرید دی‌وی‌دی‌ها دقت کنید

اگر قصد دارید تا از فروشنده DVD بازی بخرید، حتماً بررسی کنید که DVD بازی خط و خش نداشته باشد.

.

ضمانت کتبی یادتان نرود

اگر با رعایت نکات مهمی که با شما در میان گذاشتیم، کنسول بازی مناسب و سالمی را پیدا کردید و قصد خرید آن را دارید، حتماً از فروشنده ضمانت کتبی، نشانی و شماره تماس بگیرید تا در صورت وجود مشکل به او دسترسی داشته باشید.

.
منبع: https://divar.ir

البسه و اکسسوری

مشاهده مطالب ←

آرایش و زیبایی

مشاهده مطالب ←

لوازم خانگی و دکوری

مشاهده مطالب ←

بهداشت و سلامت

مشاهده مطالب ←

گل و گیاهان

مشاهده مطالب ←

موادغذایی و خوراکی

مشاهده مطالب ←

مسافرت و کمپینگ

مشاهده مطالب ←

نظافت و شستشو

مشاهده مطالب ←

ماشین و موتورسیکلت

مشاهده مطالب ←

لوازم دیجیتال

مشاهده مطالب ←

ساز و موسیقی

مشاهده مطالب ←

کودک و نوزاد

مشاهده مطالب ←

لوازم اداری

مشاهده مطالب ←

تحصیل و تحریر

مشاهده مطالب ←

منابع

مشاهده مطالب ←

قوانین

مشاهده مطالب ←

error: Alert: Content is protected !!