نکات استایل افراد کچل

بگذارید در این مطلب با هم روراست باشیم و نکاتی را مطرح کنیم که بتواند واقعا به خوش تیپ شدن شما کمک کند. اول از همه بایستی بدانید که تقریبا از هر ۲ مرد، یک نفر کچلی را تجربه کرده است. به طور دقیق‌تر ۴۰ درصد مردان بالای ۳۰ سال، در قسمتی از سرشان دچار کچلی یا طاسی شده‌اند.

.

راهنمای استایل برای افراد کچل

حالا که یک آمار کلی از تعداد کچل‌ها به دست آوردید، باید بدانید که برخی از خانم‌ها مجذوب افراد کچل می‌شوند. اما تمام این‌ها زمانی اتفاق می‌افتد که نکات زیر را به صورت دقیق رعایت کنید.

موی سرتان را کاملا بتراشید

برای اینکه به یک مرد جذاب تبدیل شوید، نباید از واقعیت استایل خود خجالت بکشید. در گذشته افراد با استفاده از موهای مصنوعی (کلاه گیس) و یا شانه کردن موهای اطراف سر، کچل بودن‌شان را پنهان می‌کردند. در حالی که ما پیشنهاد می‌کنیم اگر دچار طاسی یا کچلی شده‌اید، معطل نکنید و فورا تمام موها را با تیغ بتراشید.
در واقع با این‌کار خود واقعی‌تان هستید. می‌توانید برای شروع، موها را ماشین کنید و پس از مدتی، از تیغ برای تراشیدن کامل موهای سر استفاده کنید.

 

توجه در انتخاب رنگ لباس

برای لباس خود، باید رنگی را انتخاب کنید که تضاد نسبی با رنگ پوست داشته باشد.

 

به ریش‌های خود توجه کنید

شما شانس زیادی برای تبدیل شدن به یک فرد جذاب، حتی بیشتر از افراد پر مو دارید. البته داشتن ریش‌های بلند، برای تمام افراد مناسب نیست و گاهی می‌تواند نتیجه عکس بدهد. به هر حال داشتن ریش برای افراد مختلف، نتایج متفاوتی دارد. ولی باید بدانید که در ۹۰ درصد موارد، ریش گذاشتن نتیجه مثبتی می‌دهد.

 

از اکسسوری‌ها، غافل نشوید

اکسسوری‌هایی مانند عینک آفتابی و گردنبندهای ظریف، از بهترین گزینه‌ها است. اما به خاطر داشته باشید عینکی را انتخاب کنید که مناسب با فرم صورت باشد تا تاثیر بیشتری بگذارد.

.
منبع: مجله دلتا | https://deltapayam.com

- مطالب مرتبط -

«پوشاک و اکسسوری مردانه»

البسه و اکسسوری

مشاهده مطالب ←

آرایش و زیبایی

مشاهده مطالب ←

لوازم خانگی و دکوری

مشاهده مطالب ←

بهداشت و سلامت

مشاهده مطالب ←

گل و گیاهان

مشاهده مطالب ←

موادغذایی و خوراکی

مشاهده مطالب ←

مسافرت و کمپینگ

مشاهده مطالب ←

نظافت و شستشو

مشاهده مطالب ←

ماشین و موتورسیکلت

مشاهده مطالب ←

لوازم دیجیتال

مشاهده مطالب ←

ساز و موسیقی

مشاهده مطالب ←

کودک و نوزاد

مشاهده مطالب ←

لوازم اداری

مشاهده مطالب ←

تحصیل و تحریر

مشاهده مطالب ←

منابع

مشاهده مطالب ←

قوانین

مشاهده مطالب ←

error: Alert: Content is protected !!