راهنمای زیورآلات ناف

یکی از محبوب ترین پیرسینگ ها در بین خانم ها، پیرسینگ ناف است. پیرسینگ ناف معمولا در قسمت بالایی ناف قرار می گیرد. با این حال، پیرسینگ ناف که در قسمت پایین ناف قرار می گیرد نیز عمومیت دارد. وقتی ناف خود را تازه سوراخ کرده اید، باید از پیرسینگ های مناسب استفاده کنید. استفاده از پیرسینگ ناف نامناسب منجر به عفونت نمی شود، اما ممکن است شما را دچار واکنش های آلرژیک کند. به خاطر داشته باشید که روند خوب شدن پیرسینگ ناف ممکن است تا یک سال به طول انجامد. بنابراین پیرسینگی را انتخاب کنید تا به لباس های شما گیر نکند و اصطکاک آن با لباس ها حداقل باشد.  ما در این مقاله، انواع پیرسینگ هایی را که برای ناف تازه سوراخ شده مناسب هستند مورد بررسی قرار می دهیم.

.

پیرسینگ وزنه ی منحنی

عمومی ترین پیرسینگ برای ناف تازه سوراخ شده، وزنه ی منحنی ست. اگر شکم شما تخت است و نافتان خیلی تو رفته نیست، این نوع پیرسینگ بهترین گزینه برای شماست.
پیرسینگ-ناف-وزنه-منحنی

پیرسینگ میله ی J

پیرسینگ میله ی J، نوع اصلاح شده ی پیرسینگ وزنه ی منحنی ست. به جای یک منحنی هموار، این نوع از پیرسینگ در انتهای خود دارای یک منحنی به شکل انتهای حرف J انگلیسی ست. این پیرسینگ ها صرفا برای ناف مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از متخصصین بر این باورند که پیرسینگ میله ی J، زودتر از پیرسینگ وزنه ی منحنی خوب می شود. بعضی از استفاده کنندگان پیرسینگ نیز اعتقاد دارند که این پیرسینگ، جذاب تر از پیرسینگ وزنه ی منحنی ست.
پیرسینگ-ناف-میله-J

پیرسینگ اشکی بسته ی مهره دار

این نوع از پیرسینگ، به شکل قطره اشک است و در محلی که مهره قرار دارد بسته می شود.
پیرسینگ-اشکی-مهره-دار

پیرسینگ دایره ی بسته ی مهره دار

بعضی از خانم ها که دارای ناف تو رفته هستند می توانند از پیرسینگ دایره ی بسته ی مهره دار استفاده کنند. قطر این پیرسینگ ها باید حدود نیم اینچ (1.27 سانتی متر) باشد. اگر پس از سوراخ کردن ناف از این نوع پیرسینگ استفاده کنید، ممکن است نتوانید در آینده از پیرسینگ میله استفاده کنید. اما عکس این مطلب صحیح نیست. اگر از پیرسینگ میله استفاده کنید، می توانید در آینده از پیرسینگ دایره ای مهره دار استفاده کنید.
پیرسینگ-دایره-مهره-دار

جنس پیرسینگ ناف

مثل تمام پیرسینگ های بدن، پیرسینگ ناف هم باید ضد حساسیت بوده و زبر نباشد. موادی که ایجاد واکنش نمی کنند عبارتند از استنلس استیل، تیتانیوم، طلا، نیوبیم و شیشه ها و پلاستیک های طبی.

.
منابع:
.https://fanoos.gallery

- مطالب مرتبط -

«جواهرات و زیورآلات»

البسه و اکسسوری

مشاهده مطالب ←

آرایش و زیبایی

مشاهده مطالب ←

لوازم خانگی و دکوری

مشاهده مطالب ←

بهداشت و سلامت

مشاهده مطالب ←

گل و گیاهان

مشاهده مطالب ←

موادغذایی و خوراکی

مشاهده مطالب ←

مسافرت و کمپینگ

مشاهده مطالب ←

نظافت و شستشو

مشاهده مطالب ←

ماشین و موتورسیکلت

مشاهده مطالب ←

لوازم دیجیتال

مشاهده مطالب ←

ساز و موسیقی

مشاهده مطالب ←

کودک و نوزاد

مشاهده مطالب ←

لوازم اداری

مشاهده مطالب ←

تحصیل و تحریر

مشاهده مطالب ←

منابع

مشاهده مطالب ←

قوانین

مشاهده مطالب ←

error: Alert: Content is protected !!